3 landelijke tafeltennisteams in actie voor De Toekomst

0
foto ter illustratie (bron: rgbstock.com)

LOCHEM – Tafeltennisvereniging De Toekomst neemt in de komende voorjaarscompetitie met liefst 3 landelijke teams deel aan de voorjaarscompetitie. Sinds lange tijd start ook weer een dames/meidenteam en nog wel in de eerste divisie, poule B.

Het damesteam bestaat uit: Ellen Mogezomp, Jolijn Schut, Brenda Veenstra Jessa Buijnink en Jill van Velzen.

Het eerste herenteam promoveerde naar de 2e divisie, poule D en komt uit in de vertrouwde samenstelling: Emini Ernst, Gerben Otten, Frank Bruggeman en Marten Adolfsen.

Het 2e herenteam komt uit in de 3e divisie, poule A en spelen met: Kim Hergelink, Erik Ernst en Rutger Carelse.

Hieronder de speelschema’s van de drie genoemde teams:

De Toekomst 1 (dames):

Voorjaarscompetitie 2018 - Landelijk Dames: 1e divisie - Poule B

------------------------------------------------------------------------------------------
10301  ZA 27 jan 16:00  Hilversum 1             -  De Treffers (R) 2           -    
10302  ZA 27 jan 16:00  SVE 2                   -  Enjoy&Deploy Taverzo 2      -    
10303  ZA 27 jan 16:00  Emmen 1                 -  De Toekomst 1               -    

10304  ZA 03 feb 16:00  De Toekomst 1           -  Hilversum 1                 -    
10305  ZA 03 feb 18:00  De Treffers (R) 2       -  SVE 2                       -    
10306  ZA 03 feb 15:00  Enjoy&Deploy Taverzo 2  -  Emmen 1                     -    

10307  ZA 24 feb 16:00  Hilversum 1             -  SVE 2                       -    
10308  ZA 24 feb 16:00  Emmen 1                 -  De Treffers (R) 2           -    
10309  ZA 24 feb 15:00  Enjoy&Deploy Taverzo 2  -  De Toekomst 1               -    

10310  ZA 10 mrt 16:00  Emmen 1                 -  Hilversum 1                 -    
10311  ZA 10 mrt 18:00  De Treffers (R) 2       -  Enjoy&Deploy Taverzo 2      -    
10312  ZA 10 mrt 16:00  SVE 2                   -  De Toekomst 1               -    

10313  ZA 17 mrt 16:00  Hilversum 1             -  Enjoy&Deploy Taverzo 2      -    
10314  ZA 17 mrt 16:00  De Toekomst 1           -  De Treffers (R) 2           -    
10315  ZA 17 mrt 16:00  SVE 2                   -  Emmen 1                     -    

10316  ZA 24 mrt 18:00  De Treffers (R) 2       -  Hilversum 1                 -    
10317  ZA 24 mrt 15:00  Enjoy&Deploy Taverzo 2  -  SVE 2                       -    
10318  ZA 24 mrt 16:00  De Toekomst 1           -  Emmen 1                     -    

10319  ZA 31 mrt 16:00  Hilversum 1             -  De Toekomst 1               -    
10320  ZA 31 mrt 16:00  SVE 2                   -  De Treffers (R) 2           -    
10321  ZA 31 mrt 16:00  Emmen 1                 -  Enjoy&Deploy Taverzo 2      -    

10322  ZA 07 apr 16:00  SVE 2                   -  Hilversum 1                 -    
10323  ZA 07 apr 18:00  De Treffers (R) 2       -  Emmen 1                     -    
10324  ZA 07 apr 16:00  De Toekomst 1           -  Enjoy&Deploy Taverzo 2      -    

10325  ZA 14 apr 16:00  Hilversum 1             -  Emmen 1                     -    
10326  ZA 14 apr 15:00  Enjoy&Deploy Taverzo 2  -  De Treffers (R) 2           -    
10327  ZA 14 apr 16:00  De Toekomst 1           -  SVE 2                       -    

10328  ZA 21 apr 15:00  Enjoy&Deploy Taverzo 2  -  Hilversum 1                 -    
10329  ZA 21 apr 18:00  De Treffers (R) 2       -  De Toekomst 1               -    
10330  ZA 21 apr 16:00  Emmen 1                 -  SVE 2                       -    

De Toekomst 1 (heren):

Voorjaarscompetitie 2018 - Landelijk Heren: 2e divisie - Poule D

------------------------------------------------------------------------------------------
11701  ZA 27 jan 14:00  Disnierats 1            -  Avanti 2                    -    
11702  ZA 27 jan 16:00  SVE 1                   -  The Victory 1               -    
11703  ZA 27 jan 15:00  SKF 2                   -  De Toekomst 1               -    

11704  ZA 03 feb 16:00  De Toekomst 1           -  Disnierats 1                -    
11705  ZA 03 feb 15:00  Avanti 2                -  SVE 1                       -    
11706  ZA 03 feb 14:00  The Victory 1           -  SKF 2                       -    

11707  ZA 24 feb 14:00  Disnierats 1            -  SVE 1                       -    
11708  ZA 24 feb 15:00  SKF 2                   -  Avanti 2                    -    
11709  ZA 24 feb 14:00  The Victory 1           -  De Toekomst 1               -    

11710  ZA 10 mrt 15:00  SKF 2                   -  Disnierats 1                -    
11711  ZA 10 mrt 15:00  Avanti 2                -  The Victory 1               -    
11712  ZA 10 mrt 16:00  SVE 1                   -  De Toekomst 1               -    

11713  ZA 17 mrt 14:00  Disnierats 1            -  The Victory 1               -    
11714  ZA 17 mrt 16:00  De Toekomst 1           -  Avanti 2                    -    
11715  ZA 17 mrt 16:00  SVE 1                   -  SKF 2                       -    

11716  ZA 24 mrt 15:00  Avanti 2                -  Disnierats 1                -    
11717  ZA 24 mrt 14:00  The Victory 1           -  SVE 1                       -    
11718  ZA 24 mrt 16:00  De Toekomst 1           -  SKF 2                       -    

11719  ZA 31 mrt 14:00  Disnierats 1            -  De Toekomst 1               -    
11720  ZA 31 mrt 16:00  SVE 1                   -  Avanti 2                    -    
11721  ZA 31 mrt 15:00  SKF 2                   -  The Victory 1               -    

11722  ZA 07 apr 16:00  SVE 1                   -  Disnierats 1                -    
11723  ZA 07 apr 15:00  Avanti 2                -  SKF 2                       -    
11724  ZA 07 apr 16:00  De Toekomst 1           -  The Victory 1               -    

11725  ZA 14 apr 14:00  Disnierats 1            -  SKF 2                       -    
11726  ZA 14 apr 14:00  The Victory 1           -  Avanti 2                    -    
11727  ZA 14 apr 16:00  De Toekomst 1           -  SVE 1                       -    

11728  ZA 21 apr 14:00  The Victory 1           -  Disnierats 1                -    
11729  ZA 21 apr 15:00  Avanti 2                -  De Toekomst 1               -    
11730  ZA 21 apr 15:00  SKF 2                   -  SVE 1                       -    

De Toekomst 2 (heren):

Voorjaarscompetitie 2018 - Landelijk Heren: 3e divisie - Poule A

------------------------------------------------------------------------------------------
11801  ZA 27 jan 16:30  Trias 1                 -  Buitenpost 1                -    
11802  ZA 27 jan 14:00  Blauw-Wit 1             -  Assen 1                     -    
11803  ZA 27 jan 15:00  SKF 3                   -  De Toekomst 2               -    

11804  ZA 03 feb 16:00  De Toekomst 2           -  Trias 1                     -    
11805  ZA 03 feb 16:00  Buitenpost 1            -  Blauw-Wit 1                 -    
11806  ZA 03 feb 14:00  Assen 1                 -  SKF 3                       -    

11807  ZA 24 feb 16:30  Trias 1                 -  Blauw-Wit 1                 -    
11808  ZA 24 feb 15:00  SKF 3                   -  Buitenpost 1                -    
11809  ZA 24 feb 14:00  Assen 1                 -  De Toekomst 2               -    

11810  ZA 10 mrt 15:00  SKF 3                   -  Trias 1                     -    
11811  ZA 10 mrt 16:00  Buitenpost 1            -  Assen 1                     -    
11812  ZA 10 mrt 14:00  Blauw-Wit 1             -  De Toekomst 2               -    

11813  ZA 17 mrt 16:30  Trias 1                 -  Assen 1                     -    
11814  ZA 17 mrt 16:00  De Toekomst 2           -  Buitenpost 1                -    
11815  ZA 17 mrt 14:00  Blauw-Wit 1             -  SKF 3                       -    

11816  ZA 24 mrt 16:00  Buitenpost 1            -  Trias 1                     -    
11817  ZA 24 mrt 14:00  Assen 1                 -  Blauw-Wit 1                 -    
11818  ZA 24 mrt 16:00  De Toekomst 2           -  SKF 3                       -    

11819  ZA 31 mrt 16:30  Trias 1                 -  De Toekomst 2               -    
11820  ZA 31 mrt 14:00  Blauw-Wit 1             -  Buitenpost 1                -    
11821  ZA 31 mrt 15:00  SKF 3                   -  Assen 1                     -    

11822  ZA 07 apr 14:00  Blauw-Wit 1             -  Trias 1                     -    
11823  ZA 07 apr 16:00  Buitenpost 1            -  SKF 3                       -    
11824  ZA 07 apr 16:00  De Toekomst 2           -  Assen 1                     -    

11825  ZA 14 apr 16:30  Trias 1                 -  SKF 3                       -    
11826  ZA 14 apr 14:00  Assen 1                 -  Buitenpost 1                -    
11827  ZA 14 apr 16:00  De Toekomst 2           -  Blauw-Wit 1                 -    

11828  ZA 21 apr 14:00  Assen 1                 -  Trias 1                     -    
11829  ZA 21 apr 16:00  Buitenpost 1            -  De Toekomst 2               -    
11830  ZA 21 apr 15:00  SKF 3                   -  Blauw-Wit 1                 -    

 

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Please enter your comment!
Please enter your name here